Taahhüt

PİGA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Taahhüt

Piga mimarlık olarak kullandığımız malzemede en son teknoloji ve teknikleri takip eder müşterilerinin tasarım farklılıklarına uyum sağlayacak çözümler getirir, daima en iyisini yapmayı amaçlayarak projelerimizi uygularız.
Toplu konut, otel, hastane, ofis binaları gibi projelerin inşaatını üstlenir ,projeye uygun şekilde hayata geçiririz.
Şirketimiz adına hertürlü inşaat yapmak üzere arsa almak, inşaatları tamamlayıp satmak, arsa sahibi olan gerçek ve tüzel kişilerle anlaşmalar yapıp inşaatları yapıp teslim etmek yine bu kişiler ile mülk(kat) karşılığı inşaatlar yapmak,şirketin çalışma konusu içinde kalan ihale ve taahhüt proje işlerine katılmak,teminatlar yatırıp bu işleri almak ve sonuçlandırmak, inşaat projeleri, tadilat , tamirat,proje ve ihalelerine katılıp neticelendirmek, Şirket amacını ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimenkul satın alarak inşa etmek ve pazarlamak verdiğimiz hizmetler arasındadır.
Amacımız birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü kullanarak yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi, Dünya Kalite Standartlarına uygun, insan güvenliğine son derece önem veren konforlu konutlar üretmeyi amaçlamaktadır.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Piga mimarlık olarak kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini önemser ,en uygun çözümlemelerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

Müşteri Memnuniyeti

Piga mimarlık olarak tasarımlarımızda %100 müşteri memnuniyetini esas alırız, istenilen sonuca ulaşılana kadar çalışmalarımızı büyük önem ve titizlikle sürdürürüz.

Zamanında İş Teslimi

Piga mimarlık olarak sizlere belirttiğimiz termin süresi içerisinde işimizi aksatmadan tamamlar ,sizlere sorunsuz bir teslimat süreci garanti ederiz.