Proje Danışmanlık

PİGA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Proje Danışmanlık

İstediğiniz mekan için bütün estetik değer ve yargılarımızı kullanarak oluşturduğumuz özel tasarımlarımızı anahtar teslim proje şeklinde hizmetinize sunuyoruz. Bunun haricinde sadece proje danışmanlığı da yapabiliyoruz.
Tasarım uygulama ekibiniz var ise eğer o zaman size sadece proje çizimi ve modellemesiyle projenin; zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve en iyi kalitede şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için teknik ekipleriyle gerek ofis üzerinden gerekse sahada koordinasyonu yapılarak süreci yönetme hizmeti de vermektedir. Kısacası proje uygulama dışındaki süreçleri geliştirme ,yönetme ve takibini yapabiliriz.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Piga mimarlık olarak kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini önemser ,en uygun çözümlemelerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

Müşteri Memnuniyeti

Piga mimarlık olarak tasarımlarımızda %100 müşteri memnuniyetini esas alırız, istenilen sonuca ulaşılana kadar çalışmalarımızı büyük önem ve titizlikle sürdürürüz.

Zamanında İş Teslimi

Piga mimarlık olarak sizlere belirttiğimiz termin süresi içerisinde işimizi aksatmadan tamamlar ,sizlere sorunsuz bir teslimat süreci garanti ederiz.