Mimari Proje

PİGA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

Mimari Proje

Mimari tasarım bizim için, iç mekandaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda köklenen estetik cephe tasarımı ve işlevsel çözümlerin bir arada kurgulanması sonucudur. Mimari tasarım sürecimiz müşterimizin sosyo-ekonomik açıdan belirlediği politika gözetilerek çizilir. Müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde çözümlemeler üretiriz.
Tasarım yaklaşımımız , bir yapının işlevselliğini, çevresel faktörlerini ve cephesini bir arada düşünerek eş zamanlı planlamaktır. Estetik değer ve yargılarımızı yönetmelik dahilinde tecrübe ve bilgi birikimimizle harmanlayarak müşterilerimize en doğru çözümü bulmak için çalışıyoruz.
Mimari tasarım ve projelendirme kapsamında firmamız; mimari avan proje, uygulama projesi gibi hizmetler vermektedir. Bizler sadece mimari proje tasarımı değil bunun yanında statik, mekanik gibi proje hizmetlerini de vermekteyiz. Böylelikle paket tasarım halinde fiyatlandırma sunabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak , taslak ve uygulama proje bedeli sormak için bizimle iletişime geçiniz…

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Piga mimarlık olarak kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini önemser ,en uygun çözümlemelerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

Müşteri Memnuniyeti

Piga mimarlık olarak tasarımlarımızda %100 müşteri memnuniyetini esas alırız, istenilen sonuca ulaşılana kadar çalışmalarımızı büyük önem ve titizlikle sürdürürüz.

Zamanında İş Teslimi

Piga mimarlık olarak sizlere belirttiğimiz termin süresi içerisinde işimizi aksatmadan tamamlar ,sizlere sorunsuz bir teslimat süreci garanti ederiz.