İç Mimari

PİGA MİMARLIK MÜHENDİSLİK

İç Mimari

İç mimari projelerimizde eksiksiz alt yapı ve detay çözümleri ile müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda , çevre ile uyumlu, işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlıyoruz. Bu tasarım aşamasında mekanların ihtiyaçlarını en iyi malzeme ,renk ve doku seçimleriyle kurguluyoruz.
Mimarilerin ruhunu ortaya çıkaran iç dekorasyonlar.. detaylarda kaybolacağınız çalışmalar… hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, özgün tasarımları işlevsel ve estetik değerleri olan nitelikli mekanlar haline getiriyoruz. Tasarımdan anahtar teslimine kadar, projenin her aşamasını titizlikle yürütüyor ve hayal ettiğiniz yaşam alanını sizlere sunmayı hedefliyoruz.
Konut, eğitim yapıları, turizm tesisleri, endüstriyel yapılar, resmi yapılar, sağlık yapıları, iş merkezleri gibi alanlarda mimarinin detaylarını ön plana çıkaran iç dekorasyon çalışmaları sunuyoruz.
Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her dekoratif uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarla tasarımlarımızı hayata geçiriyor sizlerin beğenisine sunuyoruz.. Baktığınız her yerde estetik bütünlük bulacağınız dekoratif çalışmalarla imzamızı atıyoruz. İç mekan tadilat projelerinizde mimar dokunuşu için bir tık uzağınızdayız….

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Piga mimarlık olarak kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini önemser ,en uygun çözümlemelerimizi sizlerin beğenisine sunarız.

Müşteri Memnuniyeti

Piga mimarlık olarak tasarımlarımızda %100 müşteri memnuniyetini esas alırız, istenilen sonuca ulaşılana kadar çalışmalarımızı büyük önem ve titizlikle sürdürürüz.

Zamanında İş Teslimi

Piga mimarlık olarak sizlere belirttiğimiz termin süresi içerisinde işimizi aksatmadan tamamlar ,sizlere sorunsuz bir teslimat süreci garanti ederiz.